Tags: Goedkoop Duplex Singlemode 90/125 Glasvezel Patchkabel LC om SCT 15 M Optische Kabel, Hoge Kwaliteit Duplex Singlemode 90/125 Glasvezel Patchkabel LC om SCT 15 M Optische Kabel, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

€13.76
  • Op voorraad
  • p1485


  • Merknaam: jyttek
  • Modelnummer: JYT
  • Fiber Length : 15M
  • Fiber Diameter : 3.0MM
  • Fiber Type : 90/125um
  • Mode: SM Duplex
  • Connector : LC-ST
  • Is Customed : Yes

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.3kg (0.66lb.)
  • Afmeting Pakket: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)


beschrijving
deze hoge snelheid singlemode 9/125um duplex glasvezel patch kabels zijn beëindigd met LC glasvezel connectoren op een einde en ST glasvezel connectoren op de andere end (LC-ST). wel Lucent Connectors, Little Connectors of Lokale Connectors, deze snap-in connectors zijn doorgaans gebruikt voor hoge dichtheid verbindingen en zijn compatibel met plug-en-play apparaten zoals SFP modules en XFP transceivers. rechte Tip (" ST ") connectoren gebruiken een bajonet-stijl type koppeling, waardoor een eenvoudige twist-on en twist-off installatie.
onze uitgebreide fiber patch kabels zijn beëindigd met state de-art connectors en beschikbaar in elke combinatie van ST, SC, LC en MTRJ met PC, UPC of APC polish soorten aan uw standaard of custom configuraties. onze fiber jumpers zijn geometrisch geïnspecteerd met interferometers en getest met geautomatiseerde insertion verlies en reflectie test apparatuur om uitzonderlijke prestaties.
vervoer:
1. We regelen de verzending van Maandag Tot Vrijdag. de verzending omvat verpakking en administratiekosten.
2. Het duurt ongeveer 30-40 dagen (USA, CA, AU,). andere landen 40-60 werkdagen, de exacte levertijd afhankelijk postal proces.
3. Als u niet uw winnende item (s) binnen 30 werkdagen, laat een bericht of Mail contact ons, we zullen ons best problemen oplossen met u.
Feedback:
1. We automatisch positieve feedback om elke koper om compleet de transactie.
2. Wij handhaven hoge normen streven 100% klanttevredenheid! Feedback is ons erg belangrijk.
3. Goede communicatie kan alle problemen, als u vragen, gelieve ons, we zullen snel de problemen u last
betaling:
1. we alipay, we accepteren via beveiligde betaling processor Escrow.
2. Betaling moet gemaakt beveiligde betaling processor Escrow.
3. Als u niet kan checken direct na dicht, wacht een paar minuten en retry betalingen moet binnen 3 dagen
4. We alleen Alipress bevestigd adres.
terugkeer:
1. We streven naar 100% tevredenheid.
2. We garanderen de item aankoop is de item we hier beschreven, en is in de staat beschreven.
3. Als het item komt en niet zoals beschreven, gelieve ons terugkeren voor uitwisseling.
4. Return niet worden geaccepteerd een andere reden.
5. meldt binnen 3 dagen en terug naar ons binnen 7 dagen ontvangen datum voor uitwisseling.


Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten